Horizon Academy Dil Okulu | Etiler'de Modern Bir İngilizce Kursu | Ekibimiz

Kurucu ve İdari KadromuzMehmet GÜLTEKİN - Kurucu


Horizon Eğitim Grubu kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlandıktan sonra Lisansüstü eğitimi için İngiltere Wolverhamton Üniversitesinde MBA yapmıştır.

1997 yılında merkezini İngiltere’de kurduğu Horizon Eğitim Grubu ( Tarabya İngiliz Okulları, Horizon Yurtdışı Eğitim Grubu, Horizon Akademi dil okulu, Horizon Medya Yapım, Istanbul Workshop ve Uluslararası Öğrenciler Derneği) kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Yapmış olduğu eğitim projeleri başta siyasiler olmak üzere, iş dünyası, eğitim camiası, medya ve birçok kurumdan tam destek ve takdir almıştır. Ulusal bir derginin yaptığı anket sonucu 2011 yılının en iyi “Sosyal Girişimcilik” ödülüne ve de 2017 de Uluslararası Eğitim’de kalite ödüllerine layık görülmüştür.

Ayrıca kuruculuğunu yaptığı Tarabya İngiliz Okulları’nı kısa zamanda bir dünya okulu haline getirmiş ve bunun neticesinde Avrupa İş Konseyi’nin bir parçası olan, Sokrates Ödül Değerlendirme Komitesince “Eğitimde Uluslararası Standartlar”, ‘Eğitim Yönetimi ve Eğitim Metotları” konularında Avrupa Kalite Ödülüne de layık görülmüştür.
Esra Çukurbağlı – Uzman Eğitim Danışmanı & Satış Müdürü


Muğla üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunudur. 2005 yılından 2007 yılına kadar 2 yıl süreyle turizm, ardından da eğitim sektöründe eğitim danışmanı olarak sektörde deneyim kazanmış, daha sonra müdür yardımcısı olarak görevine devam etmiştir. Türkiye'nin önde gelen firmalarının yabancı dil eğitim organizasyonlarında görev almıştır. 2015 Ağustos ayı itibariyle Etiler Şubesinde Uzman Eğitim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

   
   
   
 
Özlem Yaz –  Uzman Eğitim Danışmanı


İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 2008 yılından bu yana eğitim sektöründe görev almakta olup eğitim danışmanlığı görevine başlamadan önce çeşitli okul ve dersanelerde Matematik ve Geometri öğretmenliği yapmıştır. Nisan ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubunda Uzman Eğitim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

   
 
Yasemin Dama - Eğitim Danışmanı
Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2013 yılına kadar fuar sektöründe satış pazarlama ve organizasyon alanında çalışmıştır. 2013 yılından bugüne eğitim sektöründe hizmet veren kurumlarda yer almıştır. Ekim 2015- Şubat 2018 tarihleri arasında Horizon Akademi İdari işer bölümünde görev almış olup , Şubat 2018 tarihi itibari ile Horizon Akademi Eğitim Danışmanlığı görevine devam etmektedir.”
 
   

 Horizon
 

 
   


Pelin SAĞIR - Dil Programları Koordinatörü

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Hungaroloji bölümünü, son sınıfta bursla gittiği Budapeşte’deki Péter Pázmány Katolik Üniversitesi Macar Dili ve Edebiyatı bölümü Erasmus programı ile tamamlamış akabinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi’nde Hungaroloji yüksek lisans eğitimi almıştır. Eğitim ve gezi amaçlı Viyana, Slovakya ve Polonya gibi Avrupa ülkelerinde bulunmuştur. 2011 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe deneyim kazanmış ve 2014 Ocak ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim departmanında eğitim danışmanı olarak başladığı görevine ‘Dil Programları Koordinatörü’ olarak devam etmektedir.
   

Elif Türel – Üniversite Programları Koordinatörü


Yeditepe Üniversitesi’nde “İletişim Çalışmaları” alanında lisans eğitimini almış, “Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler” alanında ise çift ana dal yapmıştır. Ardından Avrupa Birliği’nin vermiş olduğu “Mundus” bursunu almaya hak kazanarak Strasbourg ve Uppsala Üniversite’lerinde “Avrupa Çalışmaları ve Kültürü” konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır. Amsterdam, Polonya, İspanya, İsveç ve Fransa gibi ülkelerde pek çok uluslararası akademik konferansta görev almış, 2014 yılı Eylül itibaren Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Departmanında “Üniversite Program Koordinatörü” görevini yürütmektedir.

   
 
Funda İnal – Yurtdışı Eğitim Danışmanı


2010 yılı üniversite giriş sınavında Türkiye 632.si olmuş ve lisans eğitimi boyunca ÖSYM Bursu ve çeşitli burslar almıştır. Aldığı dereceyle İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümüne tam burslu olarak yerleşmiş ve 2015 yılında bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Lisans dönemi içerisinde Erasmus Programıyla 10 ay Polonya’da, mezuniyetinden sonra Erasmus Staj Programıyla da 2 ay İtalya’da kalmıştır. Eğitim ve staj amaçlı yurdışında bulunduğu bu süreçlerde Almanya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Fransa gibi ülkeleri de ziyaret etme fırsatı olmuştur. Yüksek lisans kapsamında, Marmara Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2016 yılı Kasım ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurdışı Eğitim Departmanı’nda Eğitim Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

   
 
Kumsal Yılmaz - Eğitim Danışmanı

Doğuş Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü 2018 yılı mezunudur.Lisans eğitim dönemi içerisinde Erasmus programıyla 5 ay Polonya’da kalmıştır.Yurtdışı eğitimi sürecinde Almanya, Fransa, Hollanda, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkeleri de ziyaret etme fırsatı olmuştur.2018 yılı Nisan ayı itibariyle Horizan Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Departman’ında Eğitim Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

   


Zuhal İlkar – İdari İşler

2005 Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Mezuniyeti sonrası 2014 yılına kadar fuar satış ve organizasyonunda görev almıştır. 2016'da İnsan Kaynakları bölümden mezun olmuş ve bir yıl yönetici asistanlığı yapmıştır. 2018 Şubat ayı itibariyle Horizon Yurtdışı Eğitim’de İdari İşler görevine devam etmektedir.

kapat