Horizon Academy Dil Okulu | Etiler'de Modern Bir İngilizce Kursu | Genel İngilizce

Genel İngilizce

Kurs İçeriği
Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma dinleme okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil yetinizi değerlendiren Horizon Akademi Seviye Tespit Sınavının sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Horizon Akademi tamamı anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden oluşan kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine uygun bir içerikle sunmaktadır.

Kursa kimler katılabilir
İngilizce öğrenmek, var olan İngilizce bilgisini geliştirmek, yazılı ve sözlü pratik yapmak isteyen herkes İngilizce eğitim programlarımıza katılabilmektedir.

Kursun Amacı
Horizon Akademi, İnglizce eğitim programı ile seviyenize uygun gramer ve kelime bilginizi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetileriniz ile eşzamanlı bir biçimde geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Kursiyerlere dil öğrenme süreci konusunda bilgilendirmekte ve öğrenme stratejileri geliştirme konusunda rehberlik etmektedir.

Kurs Materyalleri
Eğitiminiz süresince Student Book, Work Book ve CD-Rom dan oluşan bir set verilmektedir. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, çoklu zeka kuramını esas alarak tüm öğrenme stillerine göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.


Kurs Seviyeleri
Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.


Seviyelerimiz
• Starter
• Elementary
• Pre -Intermediate
• Intermediate
• Upper- Intermeidate
• Advanced


Kurs süresi ve Saatleri


Eğitim Günleri

Eğitim Saatleri

Seviye Süresi

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe - Cuma

10. 00 – 13.00   ( Yoğun sabah grubu )

72 Saat

Pazartesi - Çarşamba

19.00 – 22.00   ( Akşam grubu )

72 Saat

Salı - Perşembe

Cumartesi

10. 00 – 13.00   ( Çocuk grubu )

 102 Saat
kapat