Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir, çalışma saatlerimizi öğrenebilirsiniz.
Ctsi: 09:00AM - 4:00PM // Paz: Kapalı
iletisim@horizonakademi.com

Related Posts

Almanca


Genel Almanca Kursu

Kurs İçeriği
Genel Almanca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma dinleme okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil yetinizi değerlendiren Horizon Akademi Seviye Tespit Sınavının sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Horizon Akademi Dil Okulu tamamı anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden oluşan kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine uygun bir içerikle sunulmaktadır.

Kursa kimler katılabilir 
Almanca öğrenmek, var olan Almanca bilgisini geliştirmek, yazılı ve sözlü pratik yapmak isteyen herkes Almanca eğitim programlarımıza katılabilmektedir.

Kursun Amacı 
Horizon Akademi, Almanca eğitim programı ile seviyenize uygun gramer ve kelime bilginizi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetileriniz ile eşzamanlı bir biçimde geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Kursiyerlere dil öğrenme süreci konusunda bilgilendirmekte ve öğrenme stratejileri geliştirme konusunda rehberlik etmektedir. 

Kurs Materyalleri 
Eğitiminiz süresince Kurs Kitabı, Alıştırma Kitabı CD ve Online aktivitelerden oluşan bir set verilmektedir. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, çoklu zeka kuramını esas alarak tüm öğrenme stillerine göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmektedir. 

Kurs Seviyeleri
Toplam 6 Seviyeden oluşan eğitimimiz 12 kurda verilmektedir. 

Seviyelerimiz 
• A1
• A2 
• B1
• B2
• C1 
• C2

Kurs süresi ve Saatleri
İhtiyaç ve seviyeye göre grup dersleri ya da birebir eğitimler sunulabilmektedir.