Aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilir, çalışma saatlerimizi öğrenebilirsiniz.
Ctsi: 09:00AM - 4:00PM // Paz: Kapalı
iletisim@horizonakademi.com

Related Posts

Yaz Okulu

Horizon Akademi Yaz Okulu

Yaz okulu programlarımız Tarabya kampüsümüzde gerçekleştirilmektedir. Tam zamanlı programlar 5 -6 yaş ve 7-11 yaş öğrencilerimize Tarabya kampüsümüzde sunulmaktadır. Program yerleştirmeleri katılımcıların eğitim durumları ve deneme sınavı sonucu sahip oldukları dil yetileri göz önünde bulundurularak yapılır.

Tam Zamanlı İngilizce Yaz Kampı
1. Program: 25 Haziran – 6 Temmuz
2. Program: 9 Temmuz – 20 Temmuz

Yaz okulu kampımız kapsamında, öğrencilerimiz almış oldukları deneme sınavının skoruna bağlı olarak Starter’dan – Upper – Intermediate düzeye uygun sınıflarda gruplandırılırlar. Henüz okuma-yazma bilmeyen öğrencilerimiz için eğitim Drama ağırlıklı yapılmaktadır. Programın amacı; yıl boyunca İngilizce eğitim alan ya da henüz İngilizce eğitimine hiç başlamamış öğrencilere uygun seviye için açılan sınıflarda revision (gözden geçirme) yapılmasıdır. Mevcut seviyelerinde 1 yıl boyunca görmüş oldukları/görmeleri gereken seviyedeki eğitimi 2 haftalık program ile tekrarlayıp pekiştiren öğrenciler 2 haftalık program sonunda sertifikalandırılmaktadır.

Tam zamanlı kamp programı Pazartesi’den – Cuma’ya 10:00 – 16:15 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Sabah’tan öğle yemeği arasına kadar öğrenciler, alanında uzman yabancı öğretmenlerle sınıf ortamında teorik eğitim almakta, öğle yemeklerinin akabinde ise çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle İngilizcelerini pratikte pekiştirmektedirler.

Yaz okulu programımızın özel web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.