İngilizce’yi en iyi öğrenme çağında, yani çocukluklarında öğreten programlarımız 6 Ekim’de başladı. Son kontenjanlar için acele edin!

Çocuklarınızın yabancı öğretmenleri eşliğinde İngilizce’yi eğlenceli ve etkin bir şekilde öğrenmelerini sağlayacak programlarımız hakkında bilgi ve kayıt için bizi hemen 0212 280 41 07‘den arayabilirsiniz!

Dilerseniz de iletisim@horizonakademi.com adresimiz üzerinden email ile de bilgi edinebilirsiniz.

 

Çocuklar için İngilizce Gruplarımız

Çocuk Programlarımız:

Çocuklar ve genç yetişkinler için hazırladığımız programlarımızda öğrencilerin seviye geliştirme ya da okul derslerine destek talepleri doğrultusunda kendilerine grup ya da isteğe göre bire bir dersler sunulmaktadır. Cambridge Çocuklara özel İngilizce programını Young English başlığı altında 3 seviyede gruplandırmaktadır;

Cambridge English : Starters
Cambridge English : Movers
Cambridge English : Flyers

Aşağıda;  Avrupa’da İngilizce için kabul edilen genel standartları gösteren tabloda , öğrencilerin hangi seviyede neleri başarabileceğini ve yukarıdaki ‘’ Starters, Movers, Flyers’’ ın neye denk geldiğini görebilirsiniz.


COMMON EUROPEAN FRAMEWORK of REFERENCE (CEFR)

 

PROFICIENT USER C 2   PROFICIENCY
(CPE)
PROFICIENT USER C 1   ADVANCED (CAE)
INDEPENDENT USER B 2   FIRST (FCE) FOR SCHOOLS
INDEPENDENT USER B 1   PRELIMINARY
(PET) FOR SCHOOLS
BASIC USER A 2 FLYERS
YLE (FLYERS )
KEY (KET FOR SCHOOL)
BASIC USER A 1 MOVERS
   YLE (MOVERS)
 
    STARTERS
YLE (STARTERS)
 Primary
 – 7 / 11 yaş
Mid School – 12 / 14
High School – 15 /18

Horizon Academy bünyesinde seviye geliştirmek için eğitime katılan öğrencilerimizi; Primary, Mid School ve High School olarak yaşlarına ve STS ile seviyelerine göre gruplandırmaktayız. Gruplandırdığımız öğrencileri, yaş grubuna ve seviyesine uygun eğitim verebilecek deneyimli, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle eşleştirmekteyiz. Bu programlara katılım sağlayan öğrencilerin yaş grupları ve programları göz önünde bulundurulduğunda, dil eğitimi için müsait zamanları haftasonu olduğundan öğrencilerimize aşağıdaki şekilde programlar sunmaktayız;

Cumartesi  :  10:00 – 13:00

Ayrıca isteğe göre öğrenciler için birebir olarak özel ders programları da oluşturulabilir.

Bu program doğrultusunda öğrenciler haftada 3, ayda 12 ders İngilizce eğitimi alabilmektedirler. Öğrenciler her seviye atladığında MEB, Cambridge International Examination ve University of Cambridge / Cambridge Assessment International Education akreditasyonlu sertifikalara sahip olmaktadırlar.